Odvaha a stred tela

Odvaha. Čo toto slovo pre teba vyjadruje? Spôsob, ako sa postavíš k situáciám? Pocit, ktorý máš, keď konáš v mene seba? Dnes by som sa chcela povenovať spojeniu ODVAHA a STRED TELA. Teda spojeniu vnútorného pocitu a fyzickej hmoty.

0 Comments

Umenie milovať

S ubiehajúcim časom zisťujem, aký je principiálny rozdiel medzi zamilovanosťou a láskou. To prvé je ego, ktoré cez zamilovanosť niečo priťahuje. Buď priťahuje niečo, čo nemá a chýba, alebo si zrkadlí, čo na sebe nevidí. Láska je sila, ktorá lieči, rozpúšťa. Srdce. Láska sa cíti. Jednoducho vieš, že tam vnútri je. Nepochybuješ.

0 Comments
Svojbytná pevnosť a role
Svojbytná pevnosť

Svojbytná pevnosť a role

Už dávnejšie som chcela písať o striedaní rolí a aký vplyv majú na únavu tela a mysle. A potom prišla Žubra Katarína Žubretovská s nádhernou nahrávkou o Svojbytnej pevnosti, čo mi ponúklo ešte ďalší rozmer.

0 Comments

Kto je za to zodpovedný?!

Opraví, ale za akú cenu... Niečo, čo som JA pokazila. Zanedbala. Vykašľala sa pred rokmi na to. Niečo, čo som zanedbala na SVOJOM tele. Možno som nemala jesť toľko sladkého. Možno bol problém stres. Alebo poriadne čistenie zubov. Možno som mohla prísť skôr, nie za 5 minút 12. Je tam veľa možno.

0 Comments