Týždenné pohybové menu

Milí priatelia pohybu, keďže nevieme času ani hodiny, kým sa dostaneme spoza dvier našich bytov do fitiek či na jógu, pripravila som pre vás vzor, ktorý by vám mohol pomôcť udržať sa v pohybe každý deň. :)

0 Comments

Upratanie života začína od mojich vecí

Viete, prečo som často nakupovala? Pretože ma to upokojovalo, uvoľňovalo ako DROGA! Bolo to najčastejšie v momentoch, kedy som bola v napätí, uviaznutá v hlave a myšlienkach. A potrebovala som niečo HMOTNÉ, aby som sa dokázala uzemniť. Prehrabávať sa vo vešiakoch bolo pre mňa ako meditácia. A vyskúšať si šaty veľkosti 36, dobre sa v nich cítiť bola zase krásna satisfakcia pre to mladé bacuľaté dievča, ktoré nosilo od trinástich dospelácke veľkosti. Ten pocit, že si to môžem DOVOLIŤ, bol opojný.

0 Comments

Tipy pre vás

Tipy pre vás vo videách, kde nájdete napríklad: Ako sa rozýbať. Ako sa posadiť. Čo s myškou. Ako stáť za stolom.

0 Comments

Pohybové hranie

Inšpirujte sa! Niekedy pohyb vychádza z toho, čo telo aktuálne chce robiť, nie čo moja myseľ ho chce prinútiť robiť.

0 Comments

Meditácie pre telo i dušu

Milí priatelia, na tejto stránke nájdete meditácie a ďalšie pomôcky, napríklad meditácie, vizualizácie. Budú vám pomáhať v prepojení s vlastným telom. Sprevádzané meditácie ti umožnia zamestnať myseľ smerom, ktorým potrebujeme. Tieto cvičenia sú pre všetkých a vôbec nezáleží natom, či máš predstavivosť alebo nie. Snažím sa ich vmestnať so všetkým potrebným do 15 minút, aby sme sa mohli venovať aj ďalším aktivitám. :)

0 Comments

Stretnutie v marci

Verím, že sme sa už stretli na jar v marci. Ty a ja, milá korona. Rovnako verím, že si si povedala: "Ah, v tomto tele sa mi neoplatí sa usádzať, strata času." A aj keby si prišla na návštevu, verím, že to bude krátke stretnutie, obzrieš si môj bejvák, pokecáme o (ne)zmyselnosti tvojej existencie a po chvíli sa zdvihneš a rozlúčiš sa so slovami: "Pekné čisté to tu máš, vyzerá, že sa o seba staráš." Nie, neverím, že ma rúško chráni viac, ako vlastná obranyschopnosť organizmu. Tá je pre mňa na prvom mieste. Dôverujem svojmu zdraviu. Lenže tak ako je…

0 Comments