Poznáte to?

Odchádzate z práce každý deň ako vyoraná myš, a napriek tomu nemáte pocit, že ste zvládli všetko, čo ste chceli? Aj by ste sa hýbali, ale nemáte energiu? Obmedzuje Vás únava vo vašom živote a nedokážete robiť všetko, čo by ste chceli?

Pretože únava len ukazuje, že niekde prežívate NEROVNOVÁHU.

Prvé príznaky

#únava  #podráždenosť  #nesústredenie  #boľavé oči  #bolesti chrbta  #bolesti kĺbov  #prejedanie sa  #nervozita  #konflikty  #neprimerané stresové reakcie  #chronický únavový syndróm   #vnútorné napätie  #slabá imunita  #svalová únava  #vyhýbanie sa komunikácii  #depresie   #dlhodobé zdravotné problémy  #burn-out  #nadmerné vyčerpanie bez zjavnej príčiny  

Dlhodobé riešenie nenájdete na dne šálky s kávou ani čajom.

Riešenie nachádzate v zmene životného štýlu od základov.

Pochopte, kde nerovnováha vzniká.

Naučte sa, ako telo funguje.

Prispôsobte svoje pracovisko potrebám svojho tela.

Naučte sa pracovať s časom, aby ste dosiahli optimálny výkon na dlhé trate.

Cítiť sa DOBRE môžete vtedy, keď prevezmete zodpovednosť za Rovnováhu do svojich rúk!

 

Poďte do toho!

Základné programy pre firmy

Úvod do sveta ROVNOVÁHY

Pravidelné lekcie

Rovnováha medzi sedením a chrbticou

Referencie

5/5

Vyskúšala som si všetko na vlastnom tele

Kurz s Mari plne odporúčam. Zrozumiteľné vysvetľovanie, či už zo ženského alebo mužského pohľadu, názorné ukážky a vyskúšanie všetkého na vlastnom tele je super. Skvelí mladý človek, jedno veľké ďakujem..
Andrea Slažanská

Jednoduché cviky a lektorka, ktorá žije tým čo učí

Lektorka žije tým, čo nás učí, ide v téme do hĺbky a zrozumiteľne vysvetľuje súvislosti. Páčili sa mi najmä jednoduché cviky a možnosť nechať sa opraviť od lektora počas cvičenia. Pomohlo mi to hlbšie pochopiť tému stredu tela a uviesť do života jednoduché zmeny, aby som sa cítila lepšie vo vlastnom tele. 🙂
Soňa Ondrejková, Rozhýb biznis

Stačí zmeniť pár zlých návykov a hneď je lepšie

Určite odporúčam pre všetkých, čo majú bolesti chrbta a hlavy. Možno stačí zmeniť pár zlých návykov a príde úľava. Niektoré AHA efekty boli pre mňa silné a veľmi užitočné. Lektorka empatická, snažila sa venovať každému aj individuálne. Ďakujem 🙂
Janka Hrádková

Vysoko profesionálny a zároveň milý osobný prístup

Veľmi príjemne na mňa pôsobil vysoko profesionálny a zároveň milý osobný prístup lektora. Cítila som sa výborne a domov som si odniesla kopu nových poznatkov. Páčil sa mi úplne lopatistické a názorné vysvetlenie princípu dýchania (čo presne sa v našom tele deje) a hlavne to, že sme si to mohli na pomôckach sami vyskúšať. Takto nás to mali učiť v škole. Ďakujem.
Janka Kováčová

Malým krokmi dosiahnete veľký úspech

Vrelo odporúčam a kurz o zdravom sedení rovnako. Profesionálna lektorka, ktorá vás naučí ako sa malými krokmi dopracovať k veľkým výsledkom.
Lucia Lauková

Už nevstávam od stola úplne zničená s bolesťou chrbta

Na kurze som na naučila ako správne sedieť a to aký má vplyv správne držanie tela. Čo dokáže správne nastavenie pracovného miesta. Je to úžasné za takú krátku dobu od kurzu, už nevstávam od stola úplne zničená s bolesťou chrbta.
Stanka Vrbová

Zaregistrujte sa na odber noviniek